Учора, 17-го липня, наші земляки зіграли проти футбольного клубу «Поділля» на стадіоні суперників у місті Хмельницькому, де їм вдалося вибороти перемогу із рахунком “2:3”.

Суперники розпочинали гру досить активно. На правах господарів “подільцям” вдалося першими відкрити рахунок у поєдинку та успішно реалізувати пенальті, що був призначений під час дебюту зустрічі.

Наші “полісяни”, з відповіддю не затрималися та вже усередині гри зрівняли рахунок. Хмельничани здаватися не планували, тому вже за декілька хвилин вийшли уперед із рахунком – 2:1.

У другому таймі наші земляки суттєво додали сил та, продемонструвавши свою впевненість, забили переможний гол – “2:3”

Відзначимо, що попереду «жовто-зелених» очікує останній контрольний матч перед початком чемпіонату проти першолігового «Миколаїва».

А ми нагадаємо, що житомирські спортсмени вибороли 13 медалей на чемпіонатах України та Європи.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський ФК “Полісся” під час запеклого поєдинку виборов перемогу у хмельничан"