Житомирський ФК «Полісся» програв ФК «Миколаїв» з різницею в 2 голи (ФОТО)

В п’ятницю, 20 листопада, житомирський футбольний клуб «Полісся» отримав поразку у протистоянні з ФК «Миколаїв» з рахунком 3:1. 

Зустрічали житомиряни ФК «Миколаїв» у 14 турі Першої ліги знову в м. Київ на стадіоні НТК ім. Баннікова. Головний тренер ФК «Полісся» Сергій Шищенко каже, що саме ці постійні переїзди гравців певною мірою вплинули на сьогоднішній результат, але в цілому грою він задоволений:

«Ми провалили перший тайм. Можливо якось впливає те, що ми все-таки їздимо по дві години на гру, якщо не більше, поки налаштуємося на роботу, розбігаємося… Ті рішення, які ми приймали в першому таймі, не зовсім усвідомлені, і привели до того, що ми пропустили два м’яча. Хоча в другому таймі ми просто знищували Миколаїв в усіх компонентах, але нас знищив один удар, третій гол. Проте, я вдячний хлопцям, бо вони показували таке велике бажання, таку гру, яка заслуговує поваги. Їм би додати трохи мислення, в плані прийняття рішень, і тоді нас чекає гарне майбутнє».

Гравець «Полісся» Марат Даудов каже, що ФК «Миколаїв» допомогло те, що головний тренер Ілля Близнюк досить добре знав багатьох гравців з команди «жовто-зелених»:

«Тренер суперників знає багатьох наших гравців і мене теж. Він знає мої сильні та слабкі сторони, і певно, в них була установа грати зі мною якомога ближче, накривати мене. Я думаю, перший тайм все ж пройшов під нашим контролем, але вони скористалися моментами. В нас теж були доволі непогані виходи з оборони в атаку. На би трохи більше удачі, і ми виграли б у першому таймі».

Головний тренер ФК «Миколаїв» Ілля Близнюк вважає, що гол «Полісся» — це власна помилка:

«На жаль, цей м’яч, який ми самі собі забили, не Житомир забив, ми самі його собі привезли, дозволивши супернику нагнітати. „Полісся“ ми детально вивчали, як і кожного суперника. Тут гра була, як за 6 очків. Ми попереджали гравців, що за кількістю пропущених м’ячів Житомир лідер, тому ми задоволені, що забили три голи».

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський ФК «Полісся» програв ФК «Миколаїв» з різницею в 2 голи (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*