Житомирський гідрометцентр повідомив прогноз погоди на тиждень

Кінець поточного місяця та початок жовтня у Житомирі буде “вологим”, адже буквально кожного дня йтимуть дощі, а подекуди навіть із грозами. Середній показник температурних стовпчиків по місту та в області буде у межах +20 градусів тепла.

Такий прогноз надали фахівці гідрометеорологічного центру Житомирської області у понеділок, 28 вересня.

Прогноз погоди на вівторок, 28 вересня:

У Житомирі очікується хмарна погода. Уночі на опади очікувати не варто, а от удень пройде невеличкий короткочасний. Вітер буде  південно-східним, іноді змінюватиметься на східний, від 5 до 10 м/с. Показники температурних стовпчиків уночі не підніматимуться вище +12 градусів, а вдень показуватимуть від +18 до +20 градусів тепла.

По області також буде хмарна погода з проясненнями. Уночі дощу не буде, удень – невеликий короткочасний. Вітер аналогічно буде південно-східним, пориви не перевищуватимуть 10 м/с. Температура повітря вночі – +7…+12 градусів, удень – +16…+21 градус тепла.

Прогноз погоди на середу, 30 вересня:

У Житомирі та по області буде хмарно. Йтимуть дощі, подекуди обіцяють грози. Вітер буде північно-східним, від 7 до 12 м/с. Температура повітря вночі від +8 до +13 градусів, удень – +12…+17 градусів.

Прогноз погоди на четвер, 1 жовтня:

У Житомирі та по області буде хмарно з проясненнями. Пройдуть невеликі, місцями помірні короткочасні дощі. Вітер буде східним, 7-12 м/с. Показники температурних стовпчиків уночі – від +8 до +13 градусів тепла, вдень – від +13 до +18 градусів тепла.

Прогноз погоди на п`ятницю, 2 жовтня:

Очікуються короткочасні дощі. Температура повітря вночі – +8…+13 градусів тепла, вдень – від +13 до +18 градусів тепла.

На вихідні, скоріше за все, дощів не передбачається.

 

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський гідрометцентр повідомив прогноз погоди на тиждень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*