Житомирський краєзнавчий музей отримає нового старого директора, кандидатуру підтримала більшість

cropped 57ef9fc0 814e 4ff2 8dd0 da22e79ad3a4 e1576080285366 - Житомирський краєзнавчий музей отримає нового старого директора, кандидатуру підтримала більшість

Сьогодні, 11 грудня, відбувся конкурс на посаду заміщення директора Житомирського краєзнавчого музею Житомирської обласної ради.

Свої кандидатури подали 4 претенденти: Ірина Михалець, Тетяна Парфєнтієва, Микола Весельський, який майже рік виконував обов’язки директора та колишній управлінець Роман Насонов. 

Одна із кандидаток на посаду керівника Ірина Михалець відкликала свою заяву, про що комісія була поінформована персональним зверненням у вигляді офіційного листа. Кандидатуру в особі Тетяни Парфентієвої члени комісії з питань культури не підтримали, бо головними вимогами конкурсу були вища освіта, а також наявність стажу у сфері культури не менше 3 років. Стаж кандидатки не був офіційним, про що свідчить відсутність записів у трудовій книжці. У результаті Парфєнтієву не допустили до участі, і це рішення вона планує оскаржувати у суді. 

4800689f e967 482b a61f 2e2687788f39 1024x768 - Житомирський краєзнавчий музей отримає нового старого директора, кандидатуру підтримала більшість

Свої плани та проекти на найближчі 5 років представили Роман Насонов та Микола Весельський. На засідання комісії з культурних питань прийшов і колектив музею. Спільно вони звернулися до членів комісії, порекомендувавши призначити на посаду директора закладу їх колегу Весельського, який впродовж року встиг зарекомендувати себе, як вправного керівника та зміг вчасно домовитись, щоб перенести експозиції із магістрату, де зараз роблять ремонт, в інші приміщення, адже власного фонду у краєзнавчого музею поки немає. 

«Ми з вами пропрацювали 3 роки. Далі з вами не підписали контракт. Як ви вважаєте, чому колектив не звернувся, щоб в подальшому продовжити співпрацю? За 3 роки ви жодного разу не зібрали колектив, аби порадитись чи прозвітувати про свою роботу. Ми не аналізували вашу роботу, як керівника музею. Ви не знайшли спільної мови з колективом, навіть жодного разу не привітали нас на день музею. Натомість, замкнулись в кабінеті та самі святкували» — сказала старший науковий співробітник Житомирського краєзнавчого музею Людмила Валявська.

54521000 248c 4729 ba36 8df2c251c8d6 1024x768 - Житомирський краєзнавчий музей отримає нового старого директора, кандидатуру підтримала більшість

Колишній директор відмовився коментувати такі звинувачення. 

Представник громадськості також поцікавився у Романа Насонова чи оригінальні картини музею та заявив про факт зникнення деяких експонатів під час виїзних виставок. Проте екс-керівник пояснив, що не знає, про що йде мова та пообіцяв розібратись. 

Члени комісії вирішили провести закрите голосування. Про результати повідомили через 5 хвилин, зокрема Романа Насонова підтримали 6 із 9 членів комісії, а Миколу Весельського лише 1. Думку колективу члени комісії не врахували, проте остаточне рішення про призначення на посаду директора краєзнавчого музею буде винесено рішенням сесії обласної ради.

078dee6e 50c9 4ec6 a6a1 ed2ff0425715 1024x768 - Житомирський краєзнавчий музей отримає нового старого директора, кандидатуру підтримала більшість
- Житомирський краєзнавчий музей отримає нового старого директора, кандидатуру підтримала більшість

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський краєзнавчий музей отримає нового старого директора, кандидатуру підтримала більшість"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*