Житомирський міський голова пропонує чиновникам, відповідальним за транспорт, звільнитися

DSC 0013 777x437 - Житомирський міський голова пропонує чиновникам, відповідальним за транспорт, звільнитися

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин пропонує  написати заяви на звільнення начальнику управління транспорту та зв’язку Костянтину Підпокровному та заступнику з питань діяльності виконавчих органів влади  Дмитру Ткачуку.

Сьогодні, 17 вересня, під час засідання сесії міської ради громадський активіст Віктор Радзюк заявив, що питання безкоштовного проїзду для інвалідів другої групи в маршрутках досі не вирішене.  Він та інші активісти вже стомилися боротися за свої права безрезультатно.

DSC 0110 1 1024x681 - Житомирський міський голова пропонує чиновникам, відповідальним за транспорт, звільнитися

Міський голова Сергій Сухомлин запросив до слова начальника управління транспорту та зв’язку Костянтина Підпокровного. Чиновник підтвердив,  що це питання досі відкрите.

DSC 0112 1024x681 - Житомирський міський голова пропонує чиновникам, відповідальним за транспорт, звільнитися
DSC 0114 1024x681 - Житомирський міський голова пропонує чиновникам, відповідальним за транспорт, звільнитися

Дійсно це  питання ще не вирішено. І не буде вирішеним доти, поки перевізникам не буде відшкодовано за це гроші”,- зауважив Костянтин Підпокровний.

Міський голова нагадав Костянтину Підпокровному та Дмитру Ткачуку, що це питання розглядалося два тижні тому на виконавчому комітеті, і вже повинні  бути вжиті якісь заходи.

DSC 0115 1024x681 - Житомирський міський голова пропонує чиновникам, відповідальним за транспорт, звільнитися

“Якщо перевізники ігнорують рішення  виконкому, то вони ігнорують рішення закону України і постанову Кабміну. У нас немає впевненості у тому, що якщо ми підемо на зустріч перевізникам  і підвищимо тарифи на перевезення в маршрутках, перевізники будуть виконувати свої обов’язками. Цей ультиматум – це шантаж. Якщо ви не можете з цим справитися, я чекаю від вас обох заяву на звільнення”,- наголосив міський голова.

DSC 0106 1 1024x681 - Житомирський міський голова пропонує чиновникам, відповідальним за транспорт, звільнитися
DSC 0041 1 1024x681 - Житомирський міський голова пропонує чиновникам, відповідальним за транспорт, звільнитися


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський міський голова пропонує чиновникам, відповідальним за транспорт, звільнитися"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*