Які обіцянки виконав Сергій Сухомлин: житомирський міський голова звітував за 3 роки роботи

Дороги, водозабезпечення та тротуари – топ-теми 2018 року, які турбували житомирян. Близько двох годин житомирський міський голова звітував за три роки роботи та відповідав на питання.

Однією з тем, яка цікавила житомирян, стала закупівля нового комунального транспорту. Проте міський голова не впевнений, що всі тендерні процедури щодо використання європейського кредиту на тролейбуси будуть виконані до кінця наступного року.

«Це значна подія для нашого міста. ЄБРР надає кредит Житомиру, вже підтвердили надання гранту в розмірі 2 млн євро. Я не скажу, що в 2019 році ми отримаємо всі 50 тролейбусів, бо проводиться міжнародний тендер, ця процедура дуже складна. За нашими розрахунками, ми можемо вийти на квітень місяць на підписання угод. Частину тролейбусів ми маємо надію отримати вже в 2019 році, частина, ймовірно, перейде на 2020 рік», – розповів міський голова.

Серед досягнень у галузі освіти Сергій Сухомлин визначив відкриття модернізованої гімназії №3 та дитячого садочка №58. А от про якість доріг та їх ремонт міський голова говорив мало та зауважив, що у цьому напрямку ще є багато роботи.

«Нам поки що нема чим звітувати, що ми зробили гарні дороги в місті Житомирі. І ми відкладаємо постійно питання по дорогах, бо просто замінити асфальтне покриття ми не можемо, під ним є комунікації. Наприклад, заміна асфальтного покриття по вул. Театральній буде коштувати приблизно 9 мільйонів гривень, заміна комунікацій під цією вулицею – приблизно 15-18 мільйонів гривень. На наступний рік маю надію, що нам допоможе державний дорожній фонд, ми зараз подаємо заявку на фінансування», – сказав він.

Згадав чиновник й про систему «Безпечне місто» та розповів, що Житомир  забезпечений засобами стеження.

«В програмі «Безпечне місто» відбувся перехід на нове програмне забезпечення, планується виділити кошти на 100 камер. Програма буде функціонувати як штучний інтелект. Вона передає переміщення автомобіля. Вже працює 121 камера», – пояснив Сергій Сухомлин.

Згадав міський голова й про можливе підвищення вартості проїзду у Житомирі. Але коли влада міста планує запровадити нові ціни та на скільки здорожчає вартість проїзду в електротранспорті,  не конкретизував.

Будьте першим, хто прокоментував "Які обіцянки виконав Сергій Сухомлин: житомирський міський голова звітував за 3 роки роботи"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*