Житомирський театр закрив 80-ий театральний сезон прем’єрою вистави  «Сімейна справа» (ФОТО)

Житомирський театр закрив 80-ий театральний сезон прем’єрою вистави «Сімейна справа»

Житомирський театр імені Івана Кочерги 27-28 червня закриває 80-й театральний сезон  прем’єрою вистави  «Сімейна справа» Рей Куні (комедія).

Режисер-постановник – Заслужений артист України Петро Авраменко

«Суто сімейна справа» — це весела і дотепна комедія, де з кожним новим кроком розкриваються все нові сюрпризи, залишаючи глядачів у захопленні та очікуванні, що ж станеться далі. Не пропустіть цю неймовірну історію, де сімейні секрети спливають на поверхню у найбільш непередбачуваний момент!

«Суто сімейна справа»  – яскравий приклад комедії положень. П’єса багато років тримається на сцені багатьох театрів світу, а її персонажі прописані настільки детально, що заволодіє увагою глядача з першої і до останньої хвилини.

Сюжет вистави розгортається у лондонській клініці, де до успішного «одруженого невролога з розхитаними нервами» Девіда Мортімера заявляється його давня любов Джейн, яка зникла 18 років тому. Разом з нею з’являється і її 18-річний син від успішного пана Мортімера. Як він приховає це від дружини? Потрібно щось терміново вигадувати. На сцені почне панувати справжній переполох з переодяганням, розіграшами та морем іскрометного гумору.

В Житомирі пройшов Чемпіонат області з веслування на човнах “Дракон” (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський театр закрив 80-ий театральний сезон прем’єрою вистави  «Сімейна справа» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*