Житомирський центр вакцинації переїжджає за новою адресою: режим роботи | Times ZT

Житомирський центр вакцинації переїжджає за новою адресою: режим роботи

Центр вакцинації населення, який зараз працює у Житомирі за адресою вул. Перемоги, 6 вже з 26 серпня змінить місце роботи. Це пов’язано з початком нового навчального року, адже центр розміщений в спортзалі школи №6.

“Центр вакцинації, який знаходиться в школі №6 в спортивній залі запрацював з 12 червня і буде працювати до 25 серпня включно. З 26 серпня ми переїжджаємо у зв’язку з початком навчального року і підготовкою закладів освіти до нового навчального року. Ми переїжджаємо на вул. Грушевського, 5 в приміщення ОЛДІ. Там є окремий вхід та всі умови для вакцинації. З завтрашнього дня починається ревакцинація вакциною Модерна. Модерна вже поступила сьогодні вночі.  І завтра всі, хто провакцинувався 28 днів тому, приходять на вакцинацію з 12:00 до 19:00. Ми будемо працювати всі вихідні, включно 22, 23 та 24 серпня. Єдине що субота – це буде з 8:30 до 19:00, а в неділю до 14:00, тому що ми відслідкували статистику, зробили зріз і саме в цей період практично немає людей. В центрі вакцинації є вакцини Коронавак і вже є вакцина Астра Зенека, тому вибір є. Що стосується вакцини Пфайзер, то потрібно дати заявку організовано колективом. Зараз ми дуже активно працюємо з освітянами, тому що згідно постанови Кабміну ми можемо працювати спокійно, маючи 80% вакцинованих працівників. На даний час ми знаходимося в зеленій зоні, але враховуючи показники госпіталізації, хочу сказати, що захворюваність росте. Якщо в нас раніше було 1-3 госпіталізованих, то зараз  вже до 10. В лікарні вже заповнене інфекційне відділення. Зараз вже перепрофільовано в першій нашій опорной лікарні відділення  терапії. Захворюваність росте, незважаючи на сонце”, – наголосила заступниця голови Житомирської міської ради Марія Місюрова. 

Вона також розповіла про те, що в середньому вже провакциновано 75% вчителів, але в деяких школах це до 90% вакцинованих, а в деяких до 50%. Тому допускатися до роботи будуть лише ті навчальні заклади, в яких колектив провакцинований на 80% і більше (окремо від загальної статистики).

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський центр вакцинації переїжджає за новою адресою: режим роботи"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*