Житомирський водоканал може перейти на погодинну подачу води вже з 20 серпня | Times ZT

Житомирський водоканал може перейти на погодинну подачу води вже з 20 серпня

Така ж ситуація може торкнутися й інших водоканалів, які обслуговують обласні центри України, адже всі вони мають величезні борги та ніяк не можуть розрахуватися за електрику.

Відповідну інформацію оприлюднила віце-президент асоціації Ольга Бабій, – пише УНІАН.

“Якщо ми чуємо, що водоканал відключений від електроенергії, причина одна – не покривається тариф, немає коштів для розрахунку. Якщо з 20 серпня деякі міста будуть заявляти про перехід на погодинну подачу води, щоб всі розуміли цю причину”, – пояснила ситуацію Бабій.

Відзначимо, що перехід на погодинне водопостачання може торкнутися в першу чергу міст обласного значення, де бюджети комунальних підприємств з конкретних причин немають змогу сплатити борг за електрику.

За словами фахівця, головною причиною того, що зараз відбувається з бюджетами водоканалів є одноразове підвищення вартості електроенергії на 25% під час запуску нового ринку в липні поточного року.

А ми нагадаємо, фахівці прогнозували банкрутство водоканалів в Україні.

1 коментар до "Житомирський водоканал може перейти на погодинну подачу води вже з 20 серпня"

  1. Что это за предприятие,если оно убыточное?Мы платим исправно за использованную воду (качество воды?) Так теперь ещё и с работы бежать или вместо прогулки с ребенком сидеть и дежурить возле крана.!!!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*