Житомирський водоканал знову скидає нечистоти до Тетерева: підприємство повідомило про чергову поломку | Times ZT

Житомирський водоканал знову скидає нечистоти до Тетерева: підприємство повідомило про чергову поломку

Житомирський водоканал знову здійснює скид нечистот до річки Тетерів. Забруднення річки відбувається через збій в роботі насосу та поломку електродвигину, що забезпечує перекачування стоків.

Вказану інформацію комунальне підприємство оприлюднило на своїй сторінці в соцмережі.

“6 жовтня на ГКНС відбувся збій у роботі насосу №3 (унаслідок виходу з ладу підшипників). Ремонтна бригада демонтувала насос і доставила його в ремонтний цех. О 6 ранку вийшла з ладу ТВУ електродвигуна №1, який забезпечував перекачування стоків на очисні споруди каналізації. Наразі працівники водоканалу проводять роботи з відновлення автоматики насосного агрегату №1 та заміни підшипників насосу №3. “, -йдеться в тексті повідомлення.

Також прес-центр підприємства повідомив, що інформація стосовно аварійного скиду оперативно була передана спеціалістам екоінспекції Поліського округу. Лаборанти проводитимуть забір води у річці, аби з`ясувати рівень забруднення річки та очінити ймовірні наслідки.

Нагадаємо,що Житомирська міськрада зобов’язала водоканал зарибити Тететрів більше як на 10 тис кг риби

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський водоканал знову скидає нечистоти до Тетерева: підприємство повідомило про чергову поломку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*