Житомирський «Зеленбуд» закликає приносити ялинки на утилізацію, а не викидати на смітник

34 main 720x437 - Житомирський «Зеленбуд» закликає приносити  ялинки на утилізацію, а не викидати на смітник

Цієї зими житомиряни можуть віддати свої ялинки по завершенню новорічних та різдвяних свят на утилізацію, замість того, щоб просто їх викидати на смітник.

Прийматим ялини та сосни на утилізацію буде комунальне підприємство «Зеленбуд» Житомирської міської ради. В.о. директора цього комунального підприємства Олександр Волокіта розповів, що тріска з дерев піде на утеплення теплиць, де вирощують квіти:

«Такі заходи ми проводимо вже не перший рік спільно за підтримки міської ради. Зібрані дерева перероблять на тріску на спеціальному тріско подрібнювачі, яку буде використано для обігріву теплиць, де вирощуються квіти. Свої ялинки чи сосни жителі міста можуть привезти до пункту збору за адресою: м. Житомир, провулок Кавалерійський, 13. Єдине прохання не привозити з деревом сміття, бо за ці роки, що ми проводимо такий захід, були випадки коли люди привозили ялинки, а там ще була купа сміття».

Пункт розпочне свою роботу вже з 2 січня 2020 року. З останнім днем прийому КП «Зеленбуд» ще не визначилися.

maxresdefault 1024x576 - Житомирський «Зеленбуд» закликає приносити  ялинки на утилізацію, а не викидати на смітник

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський «Зеленбуд» закликає приносити ялинки на утилізацію, а не викидати на смітник"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*