INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

Житомиртеплокомуненерго до опалювального сезону готове, але тепло у домівках поки не включатимуть

1 26 777x437 - Житомиртеплокомуненерго до опалювального сезону готове, але тепло у домівках поки не включатимуть

Розпочати опалювальний сезон у Житомирі обіцяли вже з 15 жовтня, але, враховуючи відносно теплу погоду, подачу тепла у домівки містян вирішили вітермінувати.

КП “Житомиртеплокомуненерго” повідомив про те, що розпочинати опалювальний сезон поки не планує, адже середньодобова температура повітря вища за +8 градусів, – пише ЖитомирІнфо.

При цьому, керівник комунального підприємства,  Дмитро Рогожин запевняє – установа повністю готова до подачі теплоносія.

“Станом на ранок, 15 жовтня, ми готові до старту опалювального сезону. Першочергово це стосуэться лікарняних закладів, де діють санітарні норми. І є відповідне рішення виконкому. Однак поки що листів не було, але ми плануємо, якщо буде така необхідність, включити перинатальний центр ЦМЛ №2, а також пустити тепло ЦМЛ №1 – там, де знаходяться пацієнти на стаціонарі. Якщо будуть листи з садочків – питань нема, потрошки будемо включати і садочки. Але зараз поки що немає санітарних норм і відповідного температурного режиму для початку опалювального сезону, відповідно і немає підстав спалювати газ та витрачати гроші з бюджету(ред.редакцією.)”, – наголосив директор.

Нагадаємо, що в рамках затвердженної Кабінетом міністрів постанови щодо початку опалювального сезону, упродовж останніх трьох діб до запуску опалення середньодобові показники температурних стовпчиків не повинні бути вищими за +8 градусів тепла.Будьте першим, хто прокоментував "Житомиртеплокомуненерго до опалювального сезону готове, але тепло у домівках поки не включатимуть"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*