“Житомирводоканал” пропонує промивку труб для покращення якості води з кранів

Останнім часом житомиряни нарікають на якість води, яку отримують в своїх домівках від міського водоканалу. Вода, в кращому випадку, має жовтуватий колір, в гіршому –  нестерпний запах і бурий відтінок.

Раніше на звернення містян, працівники КП “Житомирводоканалу” пояснювали погану якість водопровідної води підвищеним вмістом марганцю, утворенню якого у великій концентрації сприяло спекотне літо.

Сьогодні, 28 липня, на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста Житомирської міської ради, директор “Житомирводоканалу” Андрій Нікітін прокоментував ситуацію, яка склалася:

“Звісно, проблема з водосховищем є, і наразі ми проводим консультації з Інститутом гідробіології для вирішення даної проблеми. У нас в водосховищі ми використовуємо донний водозабір і береговий. Ми встановили, що найбільша концентрація марганцю міститься саме в мулі під час використання донного водозабору, тому ми перейшли на береговий водозабір –  і на даний час ми вже маємо в резервуарах хорошу воду, яка відповідає потрібним нам нормативам.

Проте варто зважати на те, що в усіх трубопроводах міста все ще залишилась погана вода. Особливо це буде помітно в так званих застійних зонах – будинках, в яких не змінювались старі труби.

Ми намагаємось вимити весь бруд, який можливо, в нас працює виїзна лабораторія і бригада, що промиває мережі за заявками житомирян,, яких лише за вчорашній день ми отримали  близько 200 штук.”

Нагадаємо, що у “Житомирводоканалі” також розповіли, що крім природніх умов на якість води впливають також внутрішньобудинкові мережі, за які підприємство не несе відповідальності:

Будьте першим, хто прокоментував "“Житомирводоканал” пропонує промивку труб для покращення якості води з кранів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*