“Житомирводоканал” вибірково відключає воду: усуває аварії – чи економить хлор?

Редакція Times.Zt.Ua отримує скарги від житомирян на предмет несподіваного відключення води у різних районах міста: Проспект Незалежності, вул. Героїв Десантників, вул. Толстого тощо. “Обратите внимание! Никому нет дела до простых людей! Героев Десантников – нет воды! Без предупреждения отключили. Подвоза воды не будет, так сказали в водоканале…” – написала нам Олена Харченко.

“Как быть людям, пришедшим с работы, где нет ни капли воды?” – риторично запитує Олена. Ми хочемо розібратися з цією проблемою. На сайті “Житомирводоканалу” зазначено, що останніми днями проводяться такі ремонтні роботи.

23 липня:

– вул. Народицька, 21 – порив в/мережі d-300;
– ОСК 1, Фастівська ж/д – підготовка до перекладки;
– вул. Київська, 40 – врізка;
– пров. 7й Старокиївський, 2а – врізка;
– вул. Слобідська, 7 – порив в/мережі d-76;
– вул. Гоголівська, 29 – порив на вводі d-150;
– вул. Пушкінська, 30 – порив в/мережі в бойлерній.

24 липня:

– вул. Г. Десантників, 13 – порив в/мережі d-150;
– вул. Підїздна, 13 – порив в/мережі d-100;
– Чуднівське Шосе, кафе Катруся – порив в/мережі d-200;
– вул. Київська, 40 – врізка;
– вул. Гоголівська, 29 – порив в/мережі d-76;
– вул. Слобідська, 7 – порив в/мережі d-76.

Отже, стосовно вулиці героїв Десантників інформація офіційно підтверджена: там відключили воду через прорив мережі. Але у цьому списку немає Проспекту Незалежності, вулиці Толстого та інших адрес, звідки теж надходять скарги. Щоправда, наші інформатори кажуть, що на Толстого, 15, наприклад, увечері 24 липня прибула цистерна з водою, давши можливість мешканцям поповнити запаси води. Але невідомо, який стан справ на інших критичних адресах. Якщо ви мешкаєте за однією з адрес, де в останні дні зникла вода – будь-ласка, напишіть у коментарях нижче, чи підвозив “Житомирводоканал” воду для вас. Бо він зобов’язаний це робити.

Деякі городяни помітили на сайті “Житомирводоканалу” цікаву особливість. Ремонтні роботи велися 16, 17, 18, 19 та 20 липня. Потім вони поновилися 23 та 24 липня. Невже 21 та 22 липня (у суботу та неділю) у місті нічого ніде не прорвало? Чи просто ремонтні бригади не працюють у вихідні? Вочевидь, так воно і є. Подивіться уважно: 14 (субота) та 15 (неділя) липня “Житомирводоканал” теж нічого не ремонтував.

Існує й інша версія. Подейкують, що за цими відключеннями стоїть банальне бажання водоканалу скоротити загальний обсяг водопостачання у Житомирі. Точніше, зекономити хлор, дефіцит якого відчувають сьогодні всі без винятку міста України.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "“Житомирводоканал” вибірково відключає воду: усуває аварії – чи економить хлор?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*