Житомирян запрошують на виставку-ярмарок тварин

У суботу, 20 квітня, з 7 до 12 години, на території ветеринарного і технологічного факультетів ЖНАЕУ пройде виставка-ярмарок птаховодів  і твариноводів. Подібний захід університет проводить вже третій рік поспіль. На виставці представлені різні породи голубів, курей, качок, гусей, індиків, а ще кролики, фазани, нутрії тощо.

Відвідувачі зможуть подивитися на тварин і птахів або ж придбати їх. Особливо цікавим захід буде для маленьких житомирян. 

«Участь у нашій виставці беруть професіонали, котрі займаються розведенням конкретних порід тварин і птахів. В університеті є тваринницька ферма. Частими гостями на фермі є школярі місцевих навчальних закладів. В агроуніверситеті є спеціалізації «Конярство», «Кінологія». Виступи учасників гуртка кінологів неодноразово прикрашали різноманітні свята, які проводимо на території Ботанічного саду.  У ЖНАЕУ проводимо фестиваль «Свято українського коня». Нині маємо виставку-ярмарок, яка, з однієї сторони, об’єднує фахівців певної сфери, з іншої  – дозволяє мешканцям Житомира не лише ближче ознайомитися із тваринами і птахами, їх характеристиками, але й придбати щось за бажанням», – розповідає ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

Варто зауважити, що у Житомирському національному агроекологічному університеті наразі працюють над облаштуванням контактного міні-зоопарку. Окрім того, в університеті діє гурток кінологів, проводять заняття з іпотерапії,  діють курси пасічників, тощо.

Нагадаємо також, що 6, 7, 12 та 13 квітня у Житомирському національному агроекологічному університеті проходитимуть Дні відкритих дверей «Твоя професійна платформа».

  • 63
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують на виставку-ярмарок тварин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*