Житомирянам пропонують роботу в Україні, Естонії, Польщі, Чехії, Фінляндії, Німеччині (багато фото + відео)

На Михайлівській відкрився черговий ярмарок вакансій, який відвідали сотні, якщо не тисячі, мешканців міста. Близько 60 компаній та понад 30 навчальних закладів взяли у ньому участь. Серед пропозицій – вступити до лав Збройних сил України, працювати в “Укрпошті”, в одному з комерційних банків тощо.

Посилену увагу громадян викликали вакансії за кордоном. Зокрема, влаштуватися працювати у деяких країнах ЄС можна з допомогою компанії “Єдиний центр”. У ці країни запрошують переважно на фізичну роботу, в тому числі сезонну. Але в деяких випадках вимагають певний рівень кваліфікації та знання іноземної мови. В рамках Форуму роботодавців пройшла також виставка спеціалізованої техніки для впорядкування міського середовища.

16 квітня Житомир перетворився на справжній ярмарок інвесторів та роботодавців, які є на сьогодні головним двигуном розвитку суспільства. Навчальні заклади, інформаційні центри, державні установи, підприємства агрокомплексу та автомобілебудування, нова техніка для спецпризначенців – це лише частина того, що могли побачити житомиряни на різнопланових локаціях, які були розподілені у центрі міста. Перекривши частину Старого бульвару та зайнявши кожен квадратний метр Михайлівської та Нового бульвару.

Регіональний форум “Житомирщина – територія можливостей” виявив характерну закономірність: роботодавців безліч, але зарплати майже скрізь низькі. А найважливішим для містян, на думку учасників форуму, є високооплачувана робота. З гарантіями кар’єрного росту. В компанії, де цінують саме людський капітал – а не “ресурс”, як часто називають його.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Юрій МЕЛЬНИК

Дивіться також: Як швидко житомиряни можуть отримати закордонний паспорт

Трудова міграція або чому житомиряни шукають роботу за межами України

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянам пропонують роботу в Україні, Естонії, Польщі, Чехії, Фінляндії, Німеччині (багато фото + відео)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*