Через «мертві» ялинки на Михайлівській житомиряни погрожують влаштувати акцію протесту

Через проведення «ялинкового параду» у День святого Миколая на вулиці Михайлівській деякі житомиряни вислови обурення стосовно зрубаних новорічних дерев.

За словами житомирян, у той час, як усі говорять про екологію та «зелений» екологічний стиль життя, у нашому місті й далі продовжують рубати ялинки.

«На Михайлівській прямо зараз поставили близько 30 ялинок. Не в горщиках, а зрубаних. Хто дозволив цим людям таке робити? Житомир як завжди. Це ж пропаганда зрізання ялинок. не можна любити тільки себе і вбивати природу, щоб пару днів створити “святковий” настрій. У мене він вже жахливий. Зелені активісти, пропоную акцію протесту! Які в біса живі ялинки в центрі міста?», – написала на своїй сторінці у Facebook житомирянка Юлія Корнєєва.

Її позицію підтримали й інші житомиряни, які не задоволені рекламою «вбивства» ялинок. натомість пропонують для таких потреб використовувати живі ялинки в горщиках, які наступного року можна посадити в лісі чи парку.

«Люди не бачать різниці між зрубаною ялинкою і живою в горщику. Жива в горщику коштує близько 1000 грн, а зрізана – близько 300-400 грн. Тож для реклами своїх підприємств вони швидше виберуть дешевшу. А про етику питання взагалі ніхто не замислюється. В Європі за годину налетіло б мільйон активістів, а у нас всі фотографуються. Просто інший рівень свідомості», – обурюються житомиряни.

Натомість у міській раді переконують, що ялинки придбані офіційно у лісництва та усі чіповані та з відповідними документами. А от щодо закупівлі ялинок у горщиках пояснюють, що одна коштує майже 3 тис. грн, тому вирішили їх не купувати.

«Ялинки міська рада придбала у лісництва. Всі вони вирощувалися спеціально для продажу на новорічні свята. Усі вони купувалися з чіпами. Якщо на деяких ялинках встановлених на Михайлівській чіпів не було, то це виключно для гарного вигляду. Усі чіпи зберігаються у міській раді. що ж до ялинок у горщиках. То для міського бюджету це дорого. Одна така ялинка коштує близько 3000 гривень», – пояснили у Житомирській міській раді.

Варто зазначити, що 19 грудня представники житомирських приватних та комунальних підприємств, ОСББ, навчальних закладів та закладів охорони здоров’я міста прикрасили ялинки на вулиці Михайлівській у рамках проведення «ялинкового параду».

Будьте першим, хто прокоментував "Через «мертві» ялинки на Михайлівській житомиряни погрожують влаштувати акцію протесту"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*