Житомирські театрали збирають кошти на лікування онкохворої художниці

ФОТО: Іван Канкін

Житомирські театрали уже вдруге поспіль влаштовують благодійну виставу «Вікна 2.0» для того, щоб зібрати кошти на лікування талановитої художниці Олени Вус у якої виявили онкозахворювання. Про це повідомили у театр-студії «СЮР TUK».

За словами організаторів вистави, усі зібрані кошти підуть на лікування Олени.

«Під час першої вистави “Вікна” ми зібрали 6200 грн на її лікування і продовжуватимемо збирати на “Вікнах 2.0”, адже наша мета, як і минулого разу, творча та благодійна», – переконують житомирські театрали.

Вистава відбудеться 23 грудня о 18:00 у «Місцевому навколокультурному просторі» за адресою пров. Скорульського, 5.

Під час вистави актори розповідатимуть свої власні історії, які сплітатимуться в єдину канву – виставу-перформанс «Вікна 2.0».

«Ця вистава – трансформація першої версії “Вікон”, презентація якої відбулася 18 листопада. Доповнена та безліч разів пропущена через фільтри наших сердець, душ і мізків. Хитросплетіння емоцій, там, де поруч із сентиментальною довірливістю – тверезий прорахунок, де є місце для поезії та прози, музики та танцю. Першооснова, яка подарувала натхнення для реалізації творчого задуму – бажання поділитися своїм внутрішнім світом із тими, кому це цікаво. Також у виставі візьме участь житомирський музичний гурт Nothern Reeds», – розповіли у театр-студії «СЮР TUK».

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські театрали збирають кошти на лікування онкохворої художниці"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*