Денис Бланк забив три голи за юнацьку збірну України (U-19) з футзалу в Чехії

Денис Бланк зі збірною України Фото: Фото: Асоціація футзалу України

На міжнародному футзальному турнірі «Ostrava Futsal Cup-2018» житомирянин відзначився не лише трьома забитими голами, а й декількома результативними передачами.

На старті змагань підопічні Віталія Одегова мінімально поступилися збірній Угорщини з рахунком 2:3.

У другому ж матчі здолали команду Чехії – 4:1. На 6-й хвилині протистояння з передачі Дениса Бланка вдалося відзначитися Федіру Овакимяну, а на 29-й хвилині у воротах господарів блискавично розписався і сам футзаліст із Житомира.

У третій грі «синьо-жовті» вибороли вольову перемогу над бельгійцями – 4:2. За рахунку 2:2 житомирянин відзначився двома небезпечними ударами, але повз ворота суперника, а також зробив одну результативну передачу.

В фінальному матчі українці поступились французькій команді з рахунком 3:5, в якому Денис Бланк  точним «пострілом» у другому таймі не залишив шансів воротарю збірної Франції. Крім цього, наприкінці зустрічі житомирянин оформив дубль, проте це не допомогло його команді змінити кінцевий результат. У підсумку команда Віталія Одегова завершила змагання з двома перемогами та двома поразками.

Відео матчів (в яких відзначився Денис Бланк) проти збірної Чехії , Бельгії та Франції можна подивитися за активними посиланнями.

АЛІНА ДЕМБІЦЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Денис Бланк забив три голи за юнацьку збірну України (U-19) з футзалу в Чехії"