Зменшення тарифу на проїзд у громадському транспорті Житомира не буде (ФОТО)

Найближчим часом житомирянам не слід очікувати зменшення тарифу на проїзд у транспорті. Начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний зауважив, що у 2021 році можливе навіть підняття  вартості плати за проїзд готівкою для того, щоб взагалі позбутися таких розрахунків.

У понеділок, 25 січня, у міськраді проходило засідання робочої групи, де розглядалося  питання тарифу, його формування та обґрунтування вартості проїзду. Зокрема, робоча група окремо вивчала структуру тарифу Житомирського ТТУ  та приватних перевізників.


«Робоча група взяла до відома інформацію по обґрунтуванню тарифу і надала деякі рекомендації щодо організаційних питань в роботі управління транспорту та комунального підприємства. Ми повинні йти до безготівкового розрахунку, іншого варіанту немає. Надалі підняття вартості тарифу на проїзд у найближчий час можливе лише готівково, приблизно на гривню, щоб люди переходили на безготівкову оплату. Це для того, щоб ми переходили на безготівкову оплату, мали відповідні цифри –  скільки перевозимо пасажирів. Якщо б бюджет міста компенсував витрати, зокрема за пільговий проїзд — залюбки б зменшили чи не піднімали. Потрібно шукати можливості щодо оплати за пільгове перевезення, щоб перевізники не відмовлялися від перевезення пільгових категорій, як це було у 2016-17 рр», — розповів Костянтин Підпокровний.

Будьте першим, хто прокоментував "Зменшення тарифу на проїзд у громадському транспорті Житомира не буде (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*