Змінено правила виїзду за кордон для чоловіків з інвалідністю

Від початку повномасштабного вторгнення рашистів на українську землю виїзд закордон для чоловіків від 18 до 60 років був заборонений. Однак для осіб з інвалідністю було зроблено виключення.

Разом з тим останнім часом почастішали випадки підробок медичних документів, зокрема довідки МСЕК. Вказаний документ містить інформацію про групу та причину інвалідності, термін встановлення інвалідності, виведення про умови та характер праці, рекомендовані заходи щодо відновлення працездатності, але не містить інформації, що дозволяє ідентифікувати особу.

Відтак, аби не допустити махінацій з документами для осіб з інвалідністю, було ухвалено рішення прибрати з переліку документів потрібних для перетину кордону довідку МСЕК.

Отож відтепер особа з інвалідністю може виїхати закордон за наявності таких документів:

– посвідчення, що підтверджує відповідний статус;

– пенсійного посвідчення чи посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги, в яких зазначено групу та причину інвалідності;

– або довідки для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію або соціальну допомогу, за формою, затвердженою Мінсоцполітики.

Нагадаємо, що через махінації також заборонено виїздити закордон чоловікам-студентам іноземних вишів.

Будьте першим, хто прокоментував "Змінено правила виїзду за кордон для чоловіків з інвалідністю"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*