Знесли двері: через підняття тарифів житомиряни мітингують під “Житомиргазом”, тривають громадські слухання

Сьогодні, 25 жовтня, у Житомирі мали б відбутися громадські слухання через заплановане зростання вартості транспортування газу у 2,5 рази. Проте замість того, щоб впустити мітингувальників, які стояли під дверима АТ “Житомиргаз”, двері були зачинені й на звуки протесту ніхто не виходив.

Нагадуємо, що сьогодні о 11 годині під “Житомиргазом”, що на вулиці Фещенка-Чопівського, 35, розпочався протест житомирян, який ініціювала Житомирська міська рада у вигляді громадського слухання.

Попри те, що двері були зачинені, активістам все ж вдалося потрапити всередину приміщення – розбито скло при вході. Далі житомиряни попрямували в кабінет голови АТ “Житомиргаз” Валентина Ющенка. Спілкування не обійшлося без лайки та штурханів. В результаті, громадські слухання під наглядом працівників поліції відбуваються в залі засідань “Житомиргаз”.  В залі також присутні заступник голови Житомирської облради Володимир Ширма та депутат Руслан Годований. Про результати громадських слухань читайте згодом на Times.ZT.

Будьте першим, хто прокоментував "Знесли двері: через підняття тарифів житомиряни мітингують під “Житомиргазом”, тривають громадські слухання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*