ЗНО 2021, в тому числі й пробне, відбудеться у заплановані терміни незалежно від епідемічного рівня | Times ZT

ЗНО 2021, в тому числі й пробне, відбудеться у заплановані терміни незалежно від епідемічного рівня

Кабінет Міністрів України прийняв рішення проводити пробне ЗНО 2021, основну та додаткові сесії у заплановані терміни, незалежно від того, який буде епідемічний рівень в областях України. Таке рішення ухвалив Кабмін у понеділок, 22 березня.

Пробне ЗНО відбудеться 10 квітня, учасники якого повинні обрати тільки один предмет, тестування з інших предметів майбутні абітурієнти зможуть пройти вдома. Для цього їм потрібно буде скачати тестові зошити, виконати роботу, а потім внести свої відповіді у форми на спеціальному сервісі, щоб визначити результати, які обіцяють оприлюднити 16 квітня. 

До 30 квітня учасники основного ЗНО повинні завантажити зі своєї сторінки запрошення-перепустку, на якій буде вказано час та місце проходження тесту.

Майбутній абітурієнт може обрати п’ять предметів для ЗНО, основна сесія якого є безкоштовною. Варто зазначити, що додатковий період реєстрації на ЗНО буде проходити 6-18 травня. А додаткова сесія тестування буде з 26 червня по 16 липня. 

 Результати основного ЗНО обіцяють оприлюднити на інформаційних сторінках учасника: хімія – до 4 червня, іноземні мови – до 18 червня, до 22 червня – укр.мова і література, історія України, біологія та до 30 червня – географія. З додаткової сесії результати будуть відомі 23 липня. 

Будьте першим, хто прокоментував "ЗНО 2021, в тому числі й пробне, відбудеться у заплановані терміни незалежно від епідемічного рівня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*