ЗНО 2022 бути, щоправда у спрощеному варіанті | Times ZT

ЗНО 2022 бути, щоправда у спрощеному варіанті

Через війну з росією довгий час точилися обговорення щодо можливої відміни цьогорічного ЗНО. Наразі таки прийнято рішення провести ЗНО 2022, однак у спрощеному, інтегрованому форматі. Наразі зміни вже затвердила Верховна Рада.

Відтак цього року випускники здаватимуть один мультипредметний офлайн тест з трьох предметів: українська мова (при цьому завдань з літератури не буде), математика та історія України.

Учасники тестування мають виконати 60 завдань за 1 годину 20 хвилин. Шкала оцінювання звична – від 100 до 200 балів.

До центру тестування у районі місця проживання чи тимчасового перебування випускників просять прибути завчасно. Враховуючи високу ймовірність повітряних тривог, тестування не буде проводитися в один день і в один час.

Скласти ЗНО 11-класники матимуть змогу протягом 10-15 днів. При цьому тестові задання мінятимуть щодня. Таким чином, буде від 10 до 15 варіантів тестів. Окрім того, можуть бути проведені додаткові сесії.

Якщо під час тестування розпочнеться повітряна тривога, то проведення мультипредметного тесту призупинятимуть, а його учасники повинні будуть пройти в укриття, обладнане в центрі тестування.

Абітурієнти повинні попередньо зареєструватися Для участі в ЗНО випускники повинні попередньо зареєструватися до 9 квітня за посиланням https://zno.testportal.com.ua/registration.

Окрім сертифікату ЗНО, кожен абітурієнт має підготувати мотиваційний лист для вступу на конкретну спеціальність у конкретному університеті. За рівної кількості балів у вступників (що доволі вірогідно), до уваги братимуться мотиваційні листи.

Будьте першим, хто прокоментував "ЗНО 2022 бути, щоправда у спрощеному варіанті"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*