Знову за старе? Житомиряни звинувачують міськраду в незаконному виділенні землі під новобудову (ФОТО-ВІДЕО)

В Житомирі черговий земельний скандал. Цього разу обурені мешканці Тетерівського бульвару на Корбутівці, бо замість власне бульвару та комфортної інфраструктури під своїми оселями вже зовсім скоро можуть отримати чергову новобудову. 

14 липня сесія Житомирської міської ради узгодила виділення земельної ділянки під забудову. Проте місцеві переконані, що це рішення порушує їх права і суперечить містобудівній документації. На всі заклики містян та їхніх представників реакції у міськраді досі немає. Сергій Сухомлин просто відмахується від обурених відвідувачів.  

“Житомирська рада проводить незаконне виділення землі. По даному детальному плану ми повинні мати Тетерівський бульвар шириною 42 метри, спортивні майданчики, автостоянки. Буквально тиждень тому Житомирська міська рада проголосувала за виділення 43 соток землі ще одній будівлі – “Оселі Щастя”, якої тут немає. Ми писали запити в Житомирську міську раду, нам відповіли, що законно все, що є на детальному плані. Ми не розуміємо, на яких підставах така неправомірна велика ділянка виділена одній людині, яка теж перешкоджає побудові нашого бульвару. В цьому районі буде біля тисячі машин. Як вони виїдуть по маленькій доріжці?! Ми написали звернення до мера з проханням накласти вето на рішення по виділенню землі “Оселі Щастя”, він його не розглянув, або ми не знаємо, чи розглянув, ми намагалися потрапити в мерію, однак нам сказали що воєнний стан, воєнний об’єкт і заходити не можна. Ми написали звернення до депутатів нашого округу з проханням нам допомогти – розповідає Юлія Карасевич, мешканка будинку.

Відреагував на такі численні скарги депутат Житомирської районної ради

“Кричуща ситуація, звернулися виборці, мешканці мікрорайону Корбутівки, Тетерівського бульвару, занепокоєні тим, що міська рада 14 липня рішенням виділила, 0.45 гектарів під нову багатоповерхівку на місці де по детальному плану території планувалася інфраструктура спортивні майданчики, паркування, і люди вважають, що порушують їхні права та містобудівну документацію. З відповідним зверненням я терміново звернувся до міського голови, враховуючи те, що рішення не вступило в силу, він має право накласти вето. Дуже ганебно що саме під час війни в нашому місті відбувається розпорядження землями, яке порушує права громадян і не враховує їх думки.” – пояснює Олександр Міщенко, депутат Житомирської районної ради.

Жителі не погоджуються з тим що, бульвару може не бути, і просять накласти міського голову накласти вето на рішення.

“Обурені прийнятим рішенням Житомирської міської ради, яке передбачає надання дозволу будування нового житлового будинку, під назвою “Оселя Щастя”. Місце виділено в рекреаційній зоні озеленення, але, враховуючи детальний план, який був затверджений знову ж таки міською радою, там передбачається побудова спортивного майданчику, місця для паркування, відносно паркування хотів би звернути увагу, що в даному мікрорайоні занадто мало місця залишається для розміщення транспортних засобів, так як квартир дуже багато, просять прийняти рішення щодо скасування надання дозволу на будівництво “Оселі Щастя”.” – аргументовано пояснює ситуацію Олександр, житель мікрорайону Тетерівський Бульвар.

Ярослав ХОРКІНС

У Житомирі змінили схему руху деяких маршрутів

Житомирські перевізники показали, чому вивіз сміття подорожчає (ФОТО-ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "Знову за старе? Житомиряни звинувачують міськраду в незаконному виділенні землі під новобудову (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*