«Зрада скасовується!» Голова Житомирської ОДА пояснив житомирянам Формулу Штайнмаєра

cropped DSC 0037 5 e1570536823123 - «Зрада скасовується!» Голова Житомирської ОДА пояснив житомирянам Формулу Штайнмаєра

Сьогодні, 8 жовтня, голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко розповів, що собою являє Формула Штайнмаєра і чого слід від неї очікувати.

Віталій Бунечко запевняє, що деякі політичні сили, які вже давно втратили абсолютну довіру серед громадян, спеціально розхитують ситуацію і маніпулюють суспільством заради своїх інтересів. Формула Штайнмаєра — не зрада Україні.

«Зрада скасовується. Зради не буде. Формула Штайнмаєра не передбачає визнання Україною анексії Крима, відмови від Донбасу, виборів на Донбасі під дулами кулемета. Вибори на Донбасі не будуть проведені вже завтра. Формула передбачає, що закон про особливий статус Донбасу запрацює лише після проведення там місцевих виборів, які відбудуться виключно за Конституцією України та після публікації місії ОБСЄ про те, що вибори відбулися відповідно до міжнародних демократичних стандартів. Лише з цим погодилася Україна в Мінську. Ми не підписували ніяких угод з ЛНР та ДНР. Зустріч відбуватиметься в Нормандському форматі, лише з президентом Франції, Німеччини та Російської федерації, де будуть обговорені шляхи вирішення війни на Донбасі!», — зауважив Голова Житомирської ОДА.

DSC 0032 6 e1570536868482 681x1024 - «Зрада скасовується!» Голова Житомирської ОДА пояснив житомирянам Формулу Штайнмаєра

Також ВІталій Бунечко стверджує, що на Донбасі обов’язково повинен запанувати мир, адже це частина України:

«Хочу зауважити, що Донбас — це Україна. Там повинен запанувати мир. Має відбутися повне припинення вогню та виведення іноземних військових формувань. Вибори мають відбутися виключно за українським законодавством, з доступом кандидатів українських політичних сил, українських ЗМІ та міжнародних спостерігачів.На зустрічі в Нормандському форматі новий закон про особливий статус підписуватися не буде. Нинішній закон діє до 31 грудня, і лише з 1 січня буде новий закон. Ніякої капітуляції, здачі національних інтересів, ніяких „договорняків“ та глобальних кроків без згоди народу України. Лише повернення людей, наших територій, полонених та миру».

Голова Житомирської обласної державної адміністрації закликає всіх громадян України до єдності:

«Сьогодні нам як ніколи потрібна єдність, шлях до миру не буде швидким, ми повинні пройти його разом і тут нам потрібна єдність. Право на протест — священне право кожного українця. Президент чує всіх, хто не згодний, і хто протестує, він ніколи не здасть Україну» .

DSC 0036 2 1024x681 - «Зрада скасовується!» Голова Житомирської ОДА пояснив житомирянам Формулу Штайнмаєра
DSC 0042 5 1024x681 - «Зрада скасовується!» Голова Житомирської ОДА пояснив житомирянам Формулу Штайнмаєра
DSC 0032 6 e1570536868482 681x1024 - «Зрада скасовується!» Голова Житомирської ОДА пояснив житомирянам Формулу Штайнмаєра

Будьте першим, хто прокоментував "«Зрада скасовується!» Голова Житомирської ОДА пояснив житомирянам Формулу Штайнмаєра"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*