Зробіть запас води! 9 березня без води на цілий день залишаться Дениші, Корчак, Тетерівка, Перлявка та на кілька годин Житомир | Times ZT

Зробіть запас води! 9 березня без води на цілий день залишаться Дениші, Корчак, Тетерівка, Перлявка та на кілька годин Житомир

У вівторок, 9 березня, у с. Дениші, с. Корчак, с.Тетерівка та с. Перлявка добу не буде води. У Житомирі відключення води буде з 20 години 9 березня до 9 години 10 березня.  Про це повідомляє Житомирська міська рада. 

«9 березня о 9:00, у зв’язку з проведенням робіт з перепідключення мережі водопостачання с. Дениші та реконструкції розподільної камери КМР 2, буде обмежено водопостачання до с. Дениші, с. Корчак, с. Тетерівка та с. Перлявка. Орієнтовний час завершення робіт та відновлення водопостачання — 9:00 10 березня», — йдеться у повідомленні. 

Крім того, у цей день КП «Житомирводоканал» буде проводити ремонтні роботи і в Житомирі. З 20:00 год 9 березня до 9:00 10 березня буде знижено тиск подачі води на місто (на верхніх поверхах багатоквартирних будинків можлива відсутність водопостачання).

Будьте першим, хто прокоментував "Зробіть запас води! 9 березня без води на цілий день залишаться Дениші, Корчак, Тетерівка, Перлявка та на кілька годин Житомир"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*