Зробити щеплення може будь-хто: житомирян запрошують до центру вакцинації

На Житомирщині продовжується вакцинація проти коронавірусу. Перше щеплення в нашій області отримало більше 42 тисяч жителів, ще 5 778 людей вакцинувалися вдруге. Про це розповів начальник відділу департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Сергій Березовський. Він також зазначив, що вже завтра, 12 червня, у Житомирі відкриють центр вакцинації. 

«В нас продовжується в області компанія з вакцинації проти коронавірусу. Станом на сьогодні перше щеплення отримало 42 300 людей, ще 5 778 — отримали другу дозу вакцини, і можна вважати, що вони вже повністю захищені від цієї хвороби. В закладах охорони здоров’я і на складі маємо три вакцини — „Коронавак“, „Комірнаті“ та „АстраЗенека“ — для ревакцинації осіб, які ще в березні отримали перше щеплення вакциною „Ковішелд“. Вакциною „Коронавак“ продовжуємо щеплення маломобільних груп людей, це люди віком 60+, а також ця вакцина буде використовуватися для людей, які записалися через портал Дія або колл-центр», — розповів Сергій Березовський. 

У суботу, 12 червня, в Житомирі відкриють центр вакцинації, який працюватиме у вихідні з 8 ранку і до 20 вечора. Сергій Березовський каже, що у центрі вакцинації відразу розпочнуть ревакцинацію для медпрацівників, але зазначає, що зробити щеплення може будь-хто. Для цього потрібно записатися через портал «Дія» або ж спробувати підійти в сам центр вакцинації. 

«Враховуючи те, що люди похилого віку не дуже активно з’являються на щеплення, можемо щепити всіх бажаючих, хто записався через колл-центр або портал „Дія“. За даними МОЗ таких зареєстровано 14 233 людей, частину ми вже щепили. Ми відкриває центр вакцинації в Житомирі на базі школи № 6 на вул. Короленка. Там вже розгортається центр вакцинції, завтр-післязавтра, тобто в суботу-неділю, там з 8:00 і до 20:00 будуть працювати 10 медичних бригад. Планується повторно щепити медпрацівників вакциною „АстраЗенека“ і решту людей вакциною „Коронавак“, які записалися через портал „Дія“. Всього за суботу планується щепити 800 і в неділю 800 осіб. Також передбачено повторне щеплення публічних осіб вакциною „АстраЗенека“, яким вже підійшов термін другої вакцинації, для них вже виділений час».

Будьте першим, хто прокоментував "Зробити щеплення може будь-хто: житомирян запрошують до центру вакцинації"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*