IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

Зв`язали мотузками та жорстоко зґвалтували: у Житомирі суд призначив психіатричну експертизу обвинувачуваним у тяжкому злочині

1574763530 438 - Зв`язали мотузками та жорстоко зґвалтували: у Житомирі суд призначив психіатричну експертизу обвинувачуваним у тяжкому злочині

Корольовським районним судом обласного центру було розглянуто справу щодо групового зґвалтування жінки двома чоловіками. Наразі обвинувачувані зобов`язані пройти судово-психіатричну експертизу.

Вказана ухвала була оприлюднена 7 грудня на офсайті Єдиного державного реєстрі судових рішень.

У злочині, який було скоєно 3 січня 2019 року підозрюють двох чоловіків, які раніше не потрапляли в поле зору поліції. Як вдалося з`ясувати в рамках слідства, чоловіки прийшли до місця проживання потерпілої і там у них виникла ідея щодо спільного групового зґвалтування. Обвинувачувані зв’язали жертву мотузками, які принесли із собою, затягнули її у будинок і там познущалися над безпомічною. 

Під час слухання справи судлм було встановлено, що один з чоловіків упродовж тривалого часу знаходився на лікуванні в КПН «Обласний медичний центр психічного здоров`я», де йому встановили діагноз “Легка розумова відсталість з вираженою емоційно-вольовою нестійкістю по збудливому типу”.

Відтак суд прийняв рішення щодо призначення судово-психіатричної експертизи обом обвинуваченим.

Нагадаємо, правоохоронці доповнили кримінальне провадження щодо побиття 19-річного гея у Житомирі ще однією статтею.

 Будьте першим, хто прокоментував "Зв`язали мотузками та жорстоко зґвалтували: у Житомирі суд призначив психіатричну експертизу обвинувачуваним у тяжкому злочині"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*