Звягельські правоохоронці придбали автівку для ЗСУ

Правоохоронці Новоград-Волинського райвідділу, відділу поліцейської діяльності №1 (м. Баранівка) та відділення поліції №1 (смт. Ємільчине) придбали власним коштом автомобіль «Nissan Navara» для потреб українських захисників. Сьогодні, 23 грудня, подарунок передали військовим. 

Наприкінці грудня правоохоронці нашого і підпорядкованих підрозділів вирішили зробити новорічний подарунок нашим військовим та придбали для них автомобіль, який незабаром поїде на фронт“,

– зазначив заступник начальника Новоград-Волинського райвідділу Батир Культачев.

З закордону транспортний засіб у Звягель доставили волонтери Микола Любиченко та Дмитро Квак. Вони ж усунули усі недоліки, що мав автомобіль аби той не підвів захисників на передовій.

До нас звернулись місцеві поліцейські та попросили допомогти із купівлею автівки. Ми погодились. Перед відправленням на передову провели технічне обслуговування авто: замінили щеплення, мастильні матеріали та фільтри. Зробили усе, аби хлопці найближчим часом не мали із нею клопотів“,

– розповів Микола Любиченко.

Перед відправкою на фронт небайдужі громадяни загрузили автомобіль харчовими продуктами, маскувальними сітками, теплим одягом та іншими необхідними речами для захисників. Після чого транспортний засіб рушив у Миколаївську область. Там українські захисники користуватимуться ним, перевозитимуть боєприпаси та амуніцію.

Нагадаємо також, що у Житомирі оголосили збір новорічних посилок для ЗСУ.

Будьте першим, хто прокоментував "Звягельські правоохоронці придбали автівку для ЗСУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*