Звільнення Херсонщини остаточно переламає хребет путінським військам

Визволення Херсонщини вже не за горами. Деокупація йде повним ходом: палають склади БК окупантів, ЗСУ десятками нищать військові об’єкти на захоплених орками територіях.

Херсон – це Україна, і місцеві щодня нагадують про це окупантам. І мова не тільки про партизанів. Бажання потрапити під іго імперської росії не спонукає жодна пропаганда. Тож усі спроби влаштувати “руZZкій мір” на Херсонщині закінчуються прикрими для окупантів невдачами.

Військова деокупація поставить крапку у безпідставних суперечках “чий Херон”. ЗСУ остаточно зламають хребет ворожій армії.

Тільки підготовка до контрнаступу на Херсонщині вже перекреслила всі плани рашистів.

Втеча орків з Київщини, Сумщини, Чернігівщини дала всьому світу розуміння, що росія ніколи не виграє у цій війні. Українці наплювали на плани окупантів, за якими захоплення територій мало статися за 2-3 дні. І вшкварили так, що навіть до путіна дійшло, що співпраці мирного населення з гауляйтерами не буде.

Тепер русня зосередила свої зусилля на Донбасі. Проте шалені бої за кожен “будиночок лісника” щодня зменшують шанси орків не те що захопити, але хоча б частково вціліти в м’ясорубці, влаштованій ЗСУ.

Про відновлення наступу на Київщину та Чернігівщину рашисти вже не мріють. На черзі поразка окупантів на Херсонщині. 

 Головний наратив окупантів “Україна вас покинула” вже провалився. Не лише українці, але й русня чітко усвідомили – Україна не залишить свої території та не піде на переговори, які призведуть до втрати Херсонщини.

Єдине, на що здатна Росія, – руйнувати міста та залишати по собі руїни. Утримувати величезний регіон, де кожен місцевий житель чекає на звільнення, неможливо. Російські війська фактично живуть на пороховій бочці. На Херсонщині активно працюють партизани. А українська армія вже знищила десятки складів із боєприпасами.

Місцеві жителі розповідають: після підриву Антонівського мосту окупанти пройшлися всіма ринками і скупили все, на чому можна плавати. У тому числі й надувні дитячі качечки. На цих качечках, мабуть, окупанти й планують плисти до Криму.

Але, на відміну від армії агресора, Збройні сили України не планують повертати міста  килимовими бомбардуваннями та знищенням об’єктів цивільної інфраструктури. Натомість Україна дала можливість російським військам піти з Херсонської області мирно. Відкриті та публічні заяви президента Володимира Зеленського, міністра оборони Олексія Резнікова – це не лише сигнал для мешканців Херсонської області.

Це також пропозиція окупантам: “Біжіть, поки у вас є можливість”. І, звичайно, питання не в тому, чи варто знищувати загарбників. Але сценарій, коли їх доведеться оточити та перемогти у бою, передбачає жертви і з боку ЗСУ. А Україна на відміну від рф життя своїх солдат береже.

І якщо окупанти не встигнуть втекти з Херсонщини,  їх битимуть і знищуватимуть з-за кожного кута. 

Попри відверті натяки ЗСУ, рашисти вже обрали свою долю. Війська з Донбасу перекидають на Херсонщину. Шанси вижити є лише в окремих окупантів, які наважаться тікати.

Ймовірно, саме на Херсонщині й настане кінець війні путіна. Деокупація Херсонської області призведе до знищення великої кількості окупантів. Після цього ресурсів на нові атаки у кремля просто не лишиться.

За місяці окупації новини про підготовку референдуму, спроби роздати російські паспорти, пенсії, завезти російських вчителів закінчилися провалом. Мирні жителі передають інформацію про ситуацію на Херсонщині до СБУ, користуються VPN та саботують усі спроби росіян встановити своє управління.

ВСУ вже звільнили 53 населені пункти в Херсонській області, заявили в обласній військовій адміністрації. Місцеві радіють кожному попаданню у військові об’єкти окупантів, навіть якщо зачіпає їхні власні будинки. “Уламками трохи наш будинок зачепило, магазин постраждав. Але це не важливо, головне, щоб наші дійшли якнайшвидше”, – розповідають жителі Каховки.

Рашисти тиснуть на місцевих інформаційно, переконуючи, що ЗСУ зруйнує мирну інфраструктуру. Однак у такі фейки здатні повірити лише самі росіяни. 

Фейки росіян дуже легко лягають на підготовлений ґрунт всередині рф, українці ж здатні відрізнити пропаганду від правдивої інформації. А політтехнологи, яких вже направила до Херсонщини росія, просто безсилі.

Тут згадується історія провалу одного з найвпливовіших російських “спеців”.

2004-го він порадив привезти путіна до Києва, щоб той постояв поруч із президентом Леонідом Кучмою та кандидатом у президенти Віктором Януковичем на площі під час параду перемоги. Росіяни були впевнені, що візит Путіна до Києва під час такого “сакрального свята” підійме рейтинг Януковича до небес.

Але в результаті українці ще довгі роки висміювали відео, на якому Янукович безглуздо намагається пригостити путіна цукеркою під час параду. Зрозуміло, жодного зльоту рейтингу не відбулося, а Янукович після масових протестів, які увійшли до історії під назвою Помаранчева революція, визнав поразку.

Виверти путінських політтехнологів і пропагандистів мають важливу особливість: вони працюють тільки на території країни-агресора. І нові спроби вплинути на настрої українців закінчаться так само, як і всі попередні: нищівним провалом. Любов до Путіна і бажання воскресити труп імперії, що давно згнив, прищепити українцям неможливо.

Дати знищення чорноморського флоту та Кримського мосту призначено. Марченко не заперечує

росія перекидає свої війська на південь – Пентагон 

Будьте першим, хто прокоментував "Звільнення Херсонщини остаточно переламає хребет путінським військам"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*