Зазвичай ми радіємо і тішимося першому снігу, проте ця зима влаштувала нам справжнісінький сюрприз. Наче вже попрощалася, поступилася місцем весні, але раптом пригадала, що забула вдома виключити праску і несподівано повернулася. Ненадовго, буквально на хвильку, і от…
Певно, багато хто з нас вранці в п’ятницю протирав очі, чи не привиділося. Але ж ні, місто дійсно вкрило пухкою товстезною ковдрою снігу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-57-1024x698.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-49-1024x682.jpg)
І поки хтось буркотів на нечищені дороги, на те, що доводиться відкопувати від снігу автівки, що знову розтане і перетвориться на багнюку, справжні романтики побігли милуватися природою, краєвидами, ловити яскраві моменти в тьмяних зимових фарбах.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-47-3-1024x767.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-43-1024x682.jpg)
Фотограф тарас Орешніков – саме з таких романтиків. Завдяки йому ми отримали чудову нагоду побувати в найтихіших та віддалених куточках міста, зачаруватися несподіваними ракурсами, неочікуваними фарбами, загадковими силуетами – дивною атмосферою Житомира, в який на хвильку повернулася зима.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-42-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-42-4-1024x692.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-48-767x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-47-692x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-42-3-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-42-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-41-3-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-40-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-41-767x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-41-2-767x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-38-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-38-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-37-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-36-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-35-762x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-31-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-35-2-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-34-1024x750.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-32-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-32-3-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-32-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-31-3-1024x665.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-30-1024x676.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-30-3-1024x694.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-30-2-1024x651.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-31-2-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-26-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-29-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-28-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-27-1024x667.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-09_21-58-26-2-1024x653.jpg)
ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ
За крок до весни: спостерігаємо за чарівним перетворенням Житомира (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Зимові викрутаси: Житомир несподівано засніжило, милуємося! (ФОТО)"