У Житомирі визначилися з платними парковками та створили інтерактивну карту

Завдяки веб-версії інтерактивної карти паркувань житомиряни та гості міста зможуть відслідковувати місцезнаходження паркозон, їх статус (платні або безкоштовні), кількість вільних паркомісць, а також оплатити послугу з паркування. 

Про це сьогодні, 17 червня, під час засідання сесії Житомирської міськради розповів начальник управління транспорту та зв’язку Костянтин Підпокровний: 

“Управлінням транспорту було підготовлено інтерактивну карту наших майбутніх зон для паркування. Відповідно сесії – це 14 об’єктів. Два наших ринка – це Сінний (вул. Покровська, вул. Домбровського) та Житній (вул. Небесної сотні, вул. Хлібна, площа Житній ринок). Третій об’єкт – це площа Перемоги, тут велика паркозона. Після того, як буде визначено оператора платного паркування, буде відповідно розроблена інтерактивна веб-сторінка, де можна буде подивитися на кількість вільних місць та оплатити за парковку на даних місцях. Але це вже буде відповідальність оператора з паркування.

Визначені також і безкоштовні місця поруч з об’єктами, де є платне паркування на паралельних вулицях та на вулицях, які знаходяться поруч з даними об’єктами”.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі визначилися з платними парковками та створили інтерактивну карту"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*