100 млн грн отримала Житомирщина на ремонт та модернізацію шкіл в трьох містах області

100 млн грн отримала Житомирщина на ремонт та модернізацію шкіл в трьох містах області

Завдяки Програмі розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні Житомирщина отримала на ремонт і модернізацію шкіл в області 100 мільйонів гривень. Це лише перший транш. В цілому завдяки допомозі ООН в регіоні планують відремонтувати 31 навчальний заклад у 12 громадах.

На першому етапі роботи проводитимуться у дев`яти школах Житомира, Коростеня та Малина. Зокрема, 40 мільйонів гривень вже виділено на чотири навчальні заклади обласного центру, а ще 60 — на три школи Коростеня та дві – Малина.

На сьогодні вже проведено попереднє технічне обстеження всіх інженерно-будівельних конструкцій шкіл. Розпочинаються будівельні роботи. Після цього у дані школи буде завезено обладнання та меблі, передбачені проєктом. Основними пріоритетами при модернізації шкіл визначено їх безпечність, екологічність, енергоефективність та інклюзивність.

На другому етапі в області планують відремонтувати ще 22 школи. Загалом же реалізувати увесь проєкт хочуть до 1 вересня 2024 року.

Нагадаємо також, що у Департаменті освіти розповіли коли у цьому навчальному році відпочиватимуть житомирські школярі.

Будьте першим, хто прокоментував "100 млн грн отримала Житомирщина на ремонт та модернізацію шкіл в трьох містах області"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*