12 років за гратами проведе заступник командира роти штурмового батальону “днр” “сомалі”

На Житомирщині до 12 років ув’язнення з конфіскацією усього належного майна засуджено заступника командира роти штурмового батальйону «днр» «сомалі».

Відповідно до матеріалів справи, колишній шахтар ще у 2014 році добровільно приєднався до лав підконтрольного рф незаконного збройного формування бойовиків «днр». Там він пройшов спеціальну бойову підготовку, отримав позивний «Сєрий» та псевдозвання «прапорщик».

Відтоді фігурант виконував злочинні накази окупантів, пов’язані із захопленням територій України, брав активну участь у бойових діях, у тому числі поблизу Маріуполя й Пісків.

При цьому злочинець повсякчас пропагував ідеї країни-терориста та просував її наративи у маси, навіть намагався спокусити ними власного сина, який лишився на підконтрольній Україні території.

Днями Корольовський районний суд м.Житомира визнав «Сєрого» винним у вчиненні злочинів за такими статтями Кримінального кодексу України:

  • ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній організації);
  • ч.2 ст.260 (участь у діяльності непередбаченого законом збройного формування).

Фігуранта оголошено в розшук. Вже відомо, що наразі зрадник бере участь у боях під Авдіївкою. Початок строку відбування покарання обчислюватиметься з дати затримання злочинця.

Нагадаємо також, що СБУ викрила президента Мотор Січі у фінансуванні терористів «днр».

Будьте першим, хто прокоментував "12 років за гратами проведе заступник командира роти штурмового батальону “днр” “сомалі”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*