СБУ викрила президента Мотор Січі у фінансуванні терористів «днр»

Фахівці СБУ викрили нові факти злочинної діяльності затриманого у жовтні президента АТ «Мотор Січ», який підозрюється в роботі на агресора. Після початку повномаштабної війни високопосадовець здійснював фінансування терористичної організації «днр», сплачуючи «податки» та «збори» у бюджет цього квазіутворення.

Окрім того, саме за його сприяння відбувалася співпраця “Мотор Січі” з українським підприємством, яке з 2014 року знаходиться під контролем так званої «днр» у частині постачання авіакомплектуючих до підприємств військово-промислового комплексу рф.

Встановлено, що через оборудку «бюджет» терористичної організації «днр» отримав понад 290 млн російських рублів у вигляді «податків» від реалізації авіапродукції для потреб рашистів.

Гроші отримані від співпраці днрівці спрямували на потреби військових угруповань рф, які воюють з українськими захисниками на східному фронті.

Відтак президенту АТ “Мотор Січ” оголосили про нову підозру за ст. 258-3 Кримінального кодексу України (сприяння діяльності терористичної організації).

Окрім того, в результаті обшуків правоохоронці виявили більше двох десятків медалей, грамот та почесних нагород президенту АТ «Мотор Січ» від представників військово-політичного керівництва рф.

Наразі досудове розслідування триває.

Нагадаємо також, що СБУ викрили керівництво житомирського підприємства у фінансуванні ворога та підпорядкуванні родині гауляйтера Сальдо.

Будьте першим, хто прокоментував "СБУ викрила президента Мотор Січі у фінансуванні терористів «днр»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*