На Житомирщині судитимуть трьох жінок за спробу незаконно вивезти військовозобов`язаного за кордон

Житомирські правоохоронці викрили трьох жінок у спробі незаконного переправлення військовозобов’язаного через державний кордон України.

За інформацією ГУНП, улітку 2022 року 26-річна жителька Житомирського району разом із головою громадської організації відповідного спрямування підшукали дівчину з інвалідністю для укладання фіктивного шлюбу із військовозобов’язаним. Уже у вересні угода була оформлена, за що 20-річна «наречена» отримала 800 доларів США.

Ще 700 доларів США дівчині пообіцяли сплатити після перетину державного кордону разом з новоспеченим чоловіком, який мав забезпечувати її супровід. На себе організатори схеми взяли і витрати на термінове виготовлення паспорта для виїзду за кордон «нареченій».

От тільки спільників вирикли правоохоронці. Ще після сплати першого траншу обіцяної суми . Тоді, організаторці схеми та «нареченій» оголосили про підозру у вчиненні кримінального діяння (ст. 332 ККУ). Гроші отримані дівчиною було вилучено, а фіктивний чоловік виїхати за кордон не встиг.

Днями про підозру було оголошено ще одній учасниці схеми – 51-річній очільниці громадської організації.

Тепер усім жінкам загрожує позбавлення волі на термін від 7 до 9 років.

Нагадаємо також, що Уряд України змінив порядок бронювання військовозобов’язаних.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині судитимуть трьох жінок за спробу незаконно вивезти військовозобов`язаного за кордон"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*