В Україні заборонили жінкам-держслужбовцям виїздити за кордон під час військового стану

Кабінет Міністрів України прийняв рішення, відповідно до якого відтепер жінкам-держслужбовцям та депутаткам, так само як і чоловікам, дозволено перетинати кордон виключно з метою службового відрядження.

Більше того, задля виїзду за кордон у державних справах потрібно буде за три дні до виїзду подавати звернення до Держприкордонслужби з поясненням причин виїзду.

Про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

Окрім службового підрядження, виїзд закордон вказаним особам дозволяється лише у разі:

  • виїзду батьків-одинаків для зустрічі з дітьми, які перебувають за кордоном;
  • на підставі окремого рішення глави ДПСУ у разі смерті членів сімей за кордоном.

Цікаво, що заборона стосується і осіб, непридатних до військової служби.

Треба розуміти, що це стосується чіткого переліку посадових осіб, зокрема керівної ланки, народних депутатів, суддів, прокурорів тощо, а також працівників, заброньованих за органами держвлади на період мобілізації. Особи, не придатні до військової служби, не можуть залишати Україну, якщо є в списках, наданих ДПСУ органами, означеними вище, окрім винятків, визначених для держслужбовців”,

– зазначив Демченко.

Питання контролю виконання даного рішення Уряду покладено на ДПСУ та її інспекторів безпосередньо на кордоні.

Нагадаємо, що відповідний указ, яким заборонив виїздити за кордон із недержавною метою українським посадовцям, Президент України підписав після скандалу з тайваньськими канікулами одіозного депутата Тищенка.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні заборонили жінкам-держслужбовцям виїздити за кордон під час військового стану"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*