У Житомирі 114 будинків отримають перерахунки платежів за опалення

У Житомирі 1, 2, 3, 4-х поверхові будинки платитимуть менше за опалення. Це стосується тих будинків, що мають високі стелі, відсутність теплозбереження та більшу квадратуру зовнішніх стін. Про це йшлося під час засідання виконкому сьогодні, 1 лютого. 

За словами міського голови Сергія Сухомлина, раніше стримували встановлення лічильників для таких будинків, аби завадити високій вартості за опалення. Втім, зараз з’явилася необхідність їх встановити:

«У свій час у нас була програма по встановленню лічильників по квартирним будинкам Житомира. Навіть була така ситуація, коли після встановлення лічильника на двоповерховому будинку у людей платіжка за опалення значно зросла. Бо ці будинки старі, і там немає теплозбереження, і люди після встановлення лічильника отримували більший платіж. Тому ми стримували встановлення лічильників по цим будинкам, щоб люди не платили більше. Але минулого року вступила в силу 315 постанова Кабміну. І по ній, на тих будинках, де немає лічильників, встановлюються додаткові коефіцієнти, що призвело до значного збільшення оплати за опалення в цих будинках».  

Отже 114 будинків такого типу в Житомирі отримають перерахунки за тепло.

«Тобто ми, фактично, перераховуємо людям вартість за опалення і значно її зменшуємо. У нас сьогодні таких 114 будинків. І з початку опалювального сезону, те, що люди переплатили, воно піде в рахунок майбутніх платежів», – додав міський голова. 

Нагадаємо, тарифи на тепло та гарячу воду для українців не зміняться.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі 114 будинків отримають перерахунки платежів за опалення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*