СБУ викрили керівництво житомирського підприємства у фінансуванні ворога та підпорядкуванні родині гауляйтера Сальдо

Фахівці СБУ викрили керівництво житомирської видобувної компанії на співпраці з гауляйтером захопленої частини Херсонщини Володимиром Сальдо. Більше того вказане підприємство по суті «заробляло» кошти для безхмарного життя його родини. Адже в результаті слідства було встановлено, що саме його родина була кінцевим бенефіціаром фірми, яка займалась видобутком, обробкою та продажем граніту у промислових масштабах.

Попри фінансування родини зрадника прибутки спрямовувалися також і на забезпечення потреб окупаційних органів окупованої Херсонщини.

За співпрацю з поплічниками країни-агресора на активи підприємства у вересні минулого року було накладено арешт. Окрім того, в результаті слідчих дій викрито схеми, які використовували очільники компанії для виведення грошей у тінь для їх подальшого використання в інтересах ворога. Аби приховати доходи, спрямовані у подальшому на фінансування ворога, вони штучно занижували обсяги видобутої сировини та об’єми продажу готової продукції, а також «змінювали» її цінову категорію, вносячи недостовірні відомості до звітної фінансово-господарської документації.

Приховані кошти керівництво компанії “відмивало” через афілійовані фірми, зокрема у вигляді придбання технологічної продукції нібито для потреб підприємства.

В результаті злочинних дій державний бюджет України втратив більше 4,5 млн грн у вигляді несплачених податків. .

Днями керівнику видобувної компанії було повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

🔹 ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом),

🔹ч. 1 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).

В результаті санкціонованих обшуків за місцем проживання фігуранта та в приміщеннях підприємства правоохоронці виявили фінансово-господарську документацію, чорнові записи та банківські картки з доказами оборудок.

Слідчо-оперативні дії тривають. Правоохоронці встановлюють повне коло осіб задіяних у схемі фінансування ворога.

Нагадаємо також, що днями СБУ викрила підполковника Служби у держзраді.

Будьте першим, хто прокоментував "СБУ викрили керівництво житомирського підприємства у фінансуванні ворога та підпорядкуванні родині гауляйтера Сальдо"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*