Підвищення чи покарання: ряди житомирського прикордонного загону поповнила скандально відома пресофіцерка ДПСУ

У Житомирському прикордонному загоні поповнення: новим співробітником загону стала скандально відома речниця ДПСУ Іванна Плантовська. Одіозну панянку перевели (чи заслали) до Житомира після гучного обговорення в українському суспільстві її люксових канікул.

Про це повідомили журналісти “Української правди” з посиланням на джерела.

Зазначається, що жінку перевели на на посаду не пов’язану із комунікацією.

Нагадаємо, що Іванна Плантовська стала відомою на всю Україну після того, як опублікувала у соцмережах світлини свого люксового паризького відпочинку, влаштованого нібито на зарплатню пресофіцерки.

Однак після скандалу замість “привітання” від правоохоронців дівчина отримала нову посаду. Заслання подалі від очей? Чи все ж підвищення? Як то кажуть від однієї Ейфелевої вежі до іншої.

Нагадаємо, що під час скандалу з`явилася інформація, що любителька шикарного життя, не зважаючи на свій молодий вік, вже є підполковником. Отож, схоже дівчині таки дадуть можливість отримати генеральські пагони. Просто не на Одещині, а на нашій славній Житомирщині.

Коментувати своє звільнення з посади та перевід одіозна прикордонниця відмовилась. Тож чекаємо нових фото.

Нагадаємо також, що через тайландські канікули Миколу Тищенка виключили з партії “Слуга народу”.

Будьте першим, хто прокоментував "Підвищення чи покарання: ряди житомирського прикордонного загону поповнила скандально відома пресофіцерка ДПСУ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*