15 років проведе за ґратами житель Житомирщини, який протягом кількох місяців систематично ґвалтував власну доньку

До 15 років ув`язнення засуджено мешканця Житомирщини за ґвалтування та сексуальне насильство над малолітньою донькою. Про це повідомили у Житомирській обласній прокуратурі.

За публічного обвинувачення ювенального прокурора Коростенської окружної прокуратури жителя Звягельського району визнано винним у зґвалтуванні малолітньої доньки, вчиненому повторно, та у сексуальному насильстві над нею (ч. ч. 2, 4, 6 ст. 152, ч. ч. 2, 4 ст. 153 КК України).

Його засуджено до 15 років позбавлення волі”,

– йдеться у повідомленні.

У суді було доведено, що 39-річний чоловік неодноразово, протягом травня-липня минулого року вчиняв стосовно своєї рідної доньки дії сексуального характеру та сексуальне насильство. Для цього гвалтівник обирав час, коли вдома не було дружини і меншої дитини. При цьому він залякував доньку та погрожував побиттям, застерігаючи, аби вона мовчала і нікому не розповідала про скоєне.

Не витримавши такого насильства, дитина втекла з дому і поділилася з оточуючими своїми переживаннями.

Свою вину у суді нелюд визнав лише частково. Нині він перебуває під вартою, де знаходитиметься і до набуття вироком чинності.

Інформацію про гвалтівника внесено до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Нагадаємо також, що 15 довгих років проведе за гратами нелюд з Коростишева, який протягом кількох років гвалтував двох своїх малолітніх похресниць.

Будьте першим, хто прокоментував "15 років проведе за ґратами житель Житомирщини, який протягом кількох місяців систематично ґвалтував власну доньку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*