150 тисяч гривень втратила мешканка Олевської громади, інвестувавши кошти в інтернет-проєкт

150 тисяч гривень втратила мешканка Олевської громади, інвестувавши кошти в інтернет-проєкт

Днями до правоохоронців з заявою про ошуканство звернулася 39-річна жителька Олевської громади. За словами жінки, вона вирішила інвестувати заощадження в інтернет-проєкт. А в результаті і власні кошти повернути не змогла, і обіцяного прибутку не отримала.

В результаті слідства було встановлено, що заявниця зареєструвалася як інвестор на сайті в Інтернет-мережі, на якому користувачів переконували в можливості отримання швидкого прибутку. У подальшому з нею сконтактував представник компанії, який переконав здійснити перше вкладення у розмірі 1000 гривень.

Згодом жінці зателефонувала «фінансовий аналітик» компанії. Вона завірила, що вона також працює в установі, а заробітну плату отримує в доларах США. Жінка переконливо розповідала співбесідниці про акції і цінні папери, біржі в Лондоні та запропонувала їй стати партнером компанії.

Така пропозиція привабила потерпілу і вона надіслала скан-копії власних документів представникові та здійснила вступні вкладення у розмірі понад 10 тисяч гривень. А вже наступного дня отримала перший прибуток – 21 долар США, так як їй і обіцяла «наставниця». Такі дії шахраїв ще більше переконали жінку продовжити інвестування.

Близько трьох тижнів вона спілкувався в месенджері зі «співробітником» компанії, й переказувала на декілька банківських карток від 5 тисяч до 39 тисяч гривень, витративши загалом понад 150 тисяч гривень.

Коли ж ніяких більше прибутків жінка не отримала, то запитала про це «фінансового аналітика». Та пояснила, що гроші обов’язково виведуть на її фінансовий гаманець, однак потрібно лише зачекати закриття торгових операцій у кінці тижня.

От тільки ніяких обіцяних 1700 доларів США потерпіла так і не отримала. Й особисті кошти повернути не змогла.

Відтак за вказаним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство) КК України.

Нині слідчі встановлюють шахрайську схему та її учасників.

Нагадаємо також, що у Коростені шахраї видурили у літньої містянки майже 70 тисяч гривень.

Будьте першим, хто прокоментував "150 тисяч гривень втратила мешканка Олевської громади, інвестувавши кошти в інтернет-проєкт"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*