17-річні українські студенти, які нині перебувають за кордоном, зобов`язані приїхати в Україну і стати на облік

17-річні українські студенти, які нині перебувають за кордоном, зобов`язані приїхати в Україну і стати на облік

Українські студенти, яким вже виповнилося 17 років та які наразі перебувають за кордоном, повинні приїхати до України, щоб стати на військовий облік, оскільки дистанційно цього зробити вони не зможуть.

Відповідно до законодавства усі чоловіки-громадяни України зобов`язані стати на військовий облік по досягненню 17 років. Якщо цього не було зроблено, військовозобов’язаний має звернутися до ТЦК та СП за місцем реєстрації та стати на військовий облік. Наразі, це єдиний спосіб, адже опція оновлення через “Резерв+” працює лише для тих чоловіків, які вже стоять на обліку, незалежно від того, перебувають вони в Україні чи за кордоном. А інших дистанційних можливостей не існує.

При цьому у випадку неявки такі особи отримають повістки.

Більше того, повернутися, щоб завітати до ТЦК повинні і чоловіки, яких в свій час зняли з військового обліку через вибуття за кордон на строк більше 3 місяців. Тепер в них є термін до 16 червня, щоб особисто приїхати в Україну, прийти до ТЦК і стати на військовий облік.

Адже законодавством передбачено, що чоловіки, які знаходяться за кордоном, підлягають військовому обліку на тих же засадах, що і чоловіки в Україні. Крім того, закордонні дипломатичні установи будуть здійснювати інформування призовників віком від 18 до 25 років, які перебувають на постійному або тимчасовому консульському обліку.

Нагадаємо також, що відтепер жінки-медики не зможуть працевлаштуватися, не ставши попередньо на облік у ТЦК.

Будьте першим, хто прокоментував "17-річні українські студенти, які нині перебувають за кордоном, зобов`язані приїхати в Україну і стати на облік"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*