Добровільно-примусово: відтепер жінки-медики не зможуть працевлаштуватися, не ставши попередньо на облік у ТЦК

Добровільно-примусово: відтепер жінки-медики не зможуть працевлаштуватися, не ставши попередньо на облік у ТЦК

Відтепер жінки-медики, які не стоять на обліку в ТЦК, не зможуть працевлаштуватися. Відповідну норму, яка дозволяла медикиням працевлаштовуватися як невійськовозобов’язаним до кінця 2026 року, 16 травня Кабмін вилучив своєю черговою постановою.

При цьому чинними лишаються норми, за якими керівники державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій повідомляють відповідним ТЦК про жінок, які працюють у зазначених органах, на підприємствах, в установах та організаціях та які здобули освіту за медичною або фармацевтичною спеціальністю і не перебувають на військовому обліку у районних (міських) ТЦК.

Непрацевлаштовані ж жінки відтепер зобов`язані прибути самостійно до відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та стати на військовий облік військовозобов’язаних.

Водночас жінки, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною у переліку, затвердженому Міноборони, крім тих, які здобули освіту за медичною або фармацевтичною спеціальністю, та придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком, і надалі беруться на військовий облік військовозобов’язаних за їх бажанням на загальних засадах.

Нагадаємо також, що в Україні вирішили створити жіночий підрозділ БПЛА та залучати жінок до розміновування країни.

Будьте першим, хто прокоментував "Добровільно-примусово: відтепер жінки-медики не зможуть працевлаштуватися, не ставши попередньо на облік у ТЦК"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*