Чоловіки “скінчилися”: в Україні вирішили створити жіночий підрозділ БПЛА та залучати жінок до розміновування країни

Чоловіки "скінчилися": в Україні вирішили створити жіночий підрозділ БПЛА та залучати жінок до розміновування країни

В Україні незабаром з`явиться жіночий підрозділ БПЛА. Про це повідомив командир роти ударних дронів «Орден Сантьяго» Ігор Луценко.

«Це робота з відносно складними системами, що потребує технічної грамотності, уважності та акуратності, базових інженерних навичок і творчого тактичного мислення»,

— наголосив Луценко.

Набиратимуть жінок у підрозділ на конкурсній основі, оцінюючи здібності виконувати бойові завдання, успішність навчання та перевірку від СБУ. Лише на основі вищезазначеного аналізу прийматиметься фінальне рішення про зарахування.

«Знання та досвід у сфері пілотування, експлуатації, ремонту, обслуговування БПЛА або подібних систем будуть плюсом. Звісно, не завадять військові навички, від сапера і до медика чи стрільця. Досвід програмування, роботи за технічними спеціальностями (електроніка, радіо тощо) будуть теж плюсом. Але головне — готовність вчитися і готовність притиратися до колективу», — написав боєць,”

– акцентував командир.

Водночас вже сьогодні зранку стало відомо, що українські посадовці вирішили залучати більше жінок до процесу розміновування України, пояснюючи це… гендерною рівністю.

“Україна хоче залучати більше жінок до розмінування, оскільки гендерна рівність невіддільна частина політики України,”

— заявила віцепрем’єркиня Юлія Свириденко.

Нагадаємо також, що в Україні розмірковують над мобілізацією жінок.

Будьте першим, хто прокоментував "Чоловіки “скінчилися”: в Україні вирішили створити жіночий підрозділ БПЛА та залучати жінок до розміновування країни"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*