В Україні розмірковують над мобілізацією жінок

В Україні розмірковують над демобілізацією жінок

Мобілізація жіночого населення не дає спокою українським можновладцям. В інтерв`ю журналістам The Times про ймовірну мобілізацію жінок найближчі роки заявила радниця з ґендерних питань командувача Сухопутних військ Оксана Григор’єва.

Наша Конституція говорить, що обов`язком кожного українця є захист своєї країни, тому цілком правильно, що жінки також служать. Наш північний сусід просто так не зникне. Протягом сотень років вони неодноразово нападали на нас. Як і Ізраїль, ми повинні бути готові до цього, а це означає, що ми повинні навчати чоловіків і жінок бути готовими до війни,”

– зазначила радниця.

Ідею Григор’євої відразу підтримала і скандально відома нардепка Мар`яна Безугла, яка була свого часу була ініціаторкою включення такої норми у законопроєкт про мобілізацію.

Підтримую ці реалії. Ми до цього або прийдемо, або будемо знищені. Немає двох видів громадян у Конституції.
Мова про те, що вся молодь має проходити військовий вишкіл,”

– наголосила нардепка.

Враховуючи те, що Безуглу у кулуарах називають “рупором Арахамії”, швидше за все вже цьогоріч українкам слід готуватися до ймовірної мобілізації.

Більше того, на тлі прийняття Верховною Радою закону про мобілізацію, також з`явилися висловлювання воєнкорів та активістів щодо можливої мобілізації 20-річних юнаків.

Нагадаємо також, що в електронний реєстр військовозобов’язаних найближчим часом внесуть не лише чоловіків, а й жінок віком від 18 до 60 років.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні розмірковують над мобілізацією жінок"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*