Європарламент відмовився схвалювати бюджет Європейської Ради, доки Україні не нададуть системи Patriot

Європарламент відмовився схвалювати бюджет Європейської Ради, доки Україні не нададуть системи Patriot

Європарламент відмовився схвалювати бюджет Ради ЄС, поки Україні не будуть надані системи Patriot. Про це з посиланням на євродепутатів заявили журналісти “Європейської правди”.

Відомо, що дану пропозицію озвучив експрем’єр-міністр Бельгії та багаторічний депутат Європейського парламенту з фракції Renew Гі Верхофстадт. Він акцентував на тому, що європейські країни нині мають сотню систем Patriot і при цьому не здатні допомогти українцям лише сімома. 

Рішення підтримали 515 парламентарів, 62 євродепутати проголосували проти.

В свою чергу військовий експерт Bild Юліан Ріпке, коментуючи удар по Трипільській ТЕС у Київській області, зробив висновок, що в України закінчились ракети для Patriot, Iris-T та більшості інших систем ППО та закликав європейських лідерів терміново надати допомогу нашій країні.

Як я сказав кілька тижнів тому (і майже ніхто мені не повірив): в України закінчилися ракети “Патріот” та “Іріс-Т”. Також виснажено або знищено більшість інших запасів засобів ППО. І це при тому, що у нас на складах сотні систем та тисячі ракет. Немає слів. Просто гнів“.

– зазначив Ріпке.

Будьте першим, хто прокоментував "Європарламент відмовився схвалювати бюджет Європейської Ради, доки Україні не нададуть системи Patriot"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*