INNA BILA
IT LAB STUDIO
HOVER

2 райони та 1 місто на Житомирщині вже потрапили у помаранчеву зону, епідемічна ситуація погіршується

brand quarantine coronavirus CONTENT 2020 600x315 1 - 2 райони та 1 місто на Житомирщині вже потрапили у помаранчеву зону, епідемічна ситуація погіршується

За півроку епідемії COVID-19, українці вже звикли до нього, втомилися та все більше ігнорують застереження лікарів та влади. Тому не дивно, що останнім часом Україна б’є антирекорди.  На Житомирщині також значно погіршилася епідемічна ситуація. Кількість інфікованих збільшується, перенесення хвороби стає важчим,  деякі райони мають заповненні палати та вже потрапили у помаранчеву зону:

«Маємо погіршення епідемічної ситуації і збільшення захворюваності на території Житомирської області. За останню добу проведено 435 тестів та виявлено 73 нових випадків, за тиждень — 1759 тестів та 410 інфікованих. На сьогоднішній день у нас в стаціонарах знаходиться 212 пацієнтів, з них 3 — у крайньо важкому стані, вони знаходяться на апараті ШВЛ, та 38 — на кисневій підтримці, на амбулаторному лікуванні — 1172 . Серед 296 хворих медпрацівників, є інфіковані, які важко переносять захворювання та 206 дітей, важких немає. За тиждень померло 6 пацієнтів, віком 61 — 81», — зазначив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

Він також зауважив, що  Житомирщина має 2 райони та 1 місто, яке потрапило у помаранчеву зону, через збільшення кількості хворих та заповнені відділення в лікарнях:

«Тенденція до збільшення пацієнтів привела до того, що збільшилася кількість пацієнтів, що перебувають на стаціонарному лікуванні. Якщо місяць тому в нас одужало 75 % то сьогодні ми маємо 58 %, а 42 % — на лікуванні. Стаціонарні відділення заповнені на 7,5 %, але в Коростенській центральній міській лікарні і нашій центральній лікарні № 1 — відділення перевантажені. Маємо збільшення захворювання в 65,1 на 100 тис. населення. 

Житомирський та Коростенський райони, а також Коростень знаходяться у помаранчевій зоні, 11 районів і 3 міста — Бердичів, Житомир, Новоград-Волинський — в жовтій зоні».

Нагадаємо, на Житомирщині два медпрацівники заразились COVID-19 потворно, попри спалахи COVID-19 та помаранчеві зони всі навчальні заклади Житомирщини розпочнуть навчання вже завтра: деталі й умови.

Щотижневий підсумковий брифінг ОДА щодо ситуації по коронавірусу в Житомирській області

Posted by Житомирська ОДА on Monday, 31 August 2020

 Будьте першим, хто прокоментував "2 райони та 1 місто на Житомирщині вже потрапили у помаранчеву зону, епідемічна ситуація погіршується"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*