INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

Попри спалахи COVID-19 та помаранчеві зони всі навчальні заклади Житомирщини розпочнуть навчання вже завтра: деталі й умови

Цьогоріч до першго класу в Житомирській області піде 13 800 маленьких школярів.  Свято першого вересня для них відбудеться в незвичному режимі – без лінійок та урочистостей. Проте на свіжому повітрі з дотриманням всіх заходів безпеки відбудуться квести та флешмоби. Загалом навчання з 1 вересня розпочнеться у 627 школах. Про це сьогодні, 31 серпня, повідомила заступниця голови Житомирської ОДА Віра Рогова. 

Навіть попри спалахи  коронавірусу в двох навчальних закладах міста заняття розпочнуться вчасно.

 

“В основному це були спалахи сімейного типу, де є окремі спорадичні випадки, де є інфікування членів родин. Особливо у Коростенському районі. У двох навчальних закладах Житомира теж виявлено по одному випадку інфікування. Зокрема – це ліцей легкої промисловості, де є 1 захворівший і 20 контактних осіб. Вже набрані аналізи ПЛР діагностики й проведено 17 обстежень. На жаль, троє з них теж  позитивні. Захворіли працівники ліцею. У Ліцеї Житомирського технологічного університету теж виявлено випадок інфікування COVID-19 та 26 контактних осіб. Зараз вони обстежуються”, – заявив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

 

Загалом в області 136, 5 тис школярів.

Нагадуємо, що згідно постанови №50 Кабміну, на Житомирщині школярі під час навчання не переходитимуть із класу в клас та, як і вчителі, під час уроків можуть не одягатимуть маски. 

На території Житомирщини 2 райони знаходяться в помаранчевій зоні (Житомирський район, Коростенський, та м. Коростень) та 11 районів і 3 міста (Бердичів, Житомир та Новоград-Волинський) – у жовтій. 


Будьте першим, хто прокоментував "Попри спалахи COVID-19 та помаранчеві зони всі навчальні заклади Житомирщини розпочнуть навчання вже завтра: деталі й умови"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*